Sık Sorulan Sorular

Stella Boya ile Laminat Parkeler Boyanır mı?

Evet Stella Boya ile Ahşap ve Laminat Parkeleri boyayarak çiziklerden arındırabilirsiniz. Parkelerin renginden sıkıldıysanız değişik renk tonlarına dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Stella Boya ile Kalorifer Petekleri Boyanır mı?

Evet Bianca Stella Boya ile kalorifer peteklerinizi boyayabilirsiniz. Stella boya ısıya dayanıklılık yapısı ile peteklerinizi eskisi gibi yeni görünüme kavuşturmanızda size yardımcı olur.

Stella Boya İle Mutfak Tezgahı Boyanır mı?

Evet Bianca Stella Boya ile mutfak tezgahlarınızı gönül rahatlığı ile boyayarak yenisi gibi eski haline çevirebilirsiniz. Stella boyanın suya dayanıklılığı ile mutfaklarınızı yenileyebilirsiniz.

Stella Boya Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk 2 gün Uygulama yapılan yüzeyler 1 gün kullanılmamalı, suya maruz kalan yüzeyler ise 2 gün boyunca kullanılmamalıdır. İlk 7 gün Su birikmesine izin verilmemelidir. Islanan alan kuru bir bez ya da kağıt havlu ile kurulanmalıdır. Darbelere karşı korunmalı, yüzeye ağır eşya koymamalı, itme ve çekme yapılmamalıdır. 7 günden sonra Uygulama tamamlandıktan sonra doğrudan çamaşır suyu kullanılması önerilmemektedir. Kullanılması gerekiyorsa su ile seyreltilerek kullanılması önerilir.

Stella Boya Uygulama için gerekli malzemeler

Stella Boya ile Uygulama yapılacak zemine göre moher rulo veya kadife vernik rulo, dar ve çıkıntılı alanlar için ipek fırça gerekmektedir.

Stella ile mutfak tezgahı nasıl boyanır?

Bianca Stella Saf Akrilik Boyanın üstün ve benzersiz formülü sayesinde eskiyen ya da rengini değiştirmek istediğiniz granit, fayans, mermer, çimstone (kuvars), akrilik (corian), laminat, masif ahşap, paslanmaz çelik, pirinç mutfak tezgahlarınızı kırıp dökmeden kolayca yenileyebilirsiniz.

1 - 6, Toplam 6 kayıt